ננשכה bitten סדרה על אנשי זאב עם טוויסט פמיניסטי

קשה להיות איש זאב אבל קשה יותר להיות איש זאב שהוא אישה. אלנה מייקלס היא אשת הזאב היחידה ביקום, והיא ממש לא רוצה את האחריות. היא מנסה להסתיר את זהותה ולהתחיל חיים חדשים בטורנטו, אבל אי אפשר להתחמק מצלו של הירח המלא. ננשכה היא הגרסה הבוגרת לשטף סדרות הנעורים על אנשי זאב וערפדים, השחקנים בוגרים וגם העלילה.

אלינה נקרעת בין שבט אנשי הזאב שלה ואהובה האנושי פיליפ. הסדרה נעה באיטיות לאורך העונה, ניתן לומר שזו דרמה על אנשי זאב. המשחק בינוני, הדמויות מעט קרטוניות אולם העולם עשיר ומלא בהתרחשויות. זו לא סדרת אנשי הזאב הטובה ביותר שראינו אבל יש לה כמה יתרונות.

יתרונה הגדול של הסדרה שהיא מתנתקת מעט מהקו הכללי ששולט בימינו והוא לקשר באופן תמידי בין עולם הילדים והפנטזיה. יש פה גרסה בוגרת וסבירה, שאולי לא מתעלה לדרגת יצירת מופת אבל יש בה כמה יסודות טובים. העלילה סבירה, הקצב עולה מפרק לפרק והיא בעיקר יכולה למשוך את המין הנשי אל עולם הפנטזיה.

ננשכה היא הגרסה הבוגרת והנשית לדמדומים. היא איטית יותר, מתמקדת ביחסים בין הדמויות, פחות אפלה ויש לה אשת זאב בתוך כוכבת. מי שמחפש את הז'אנר המסוים הזה ייהנה מאוד, אחרים יכולים לזפזפ הלאה.