ביקורת סדרה סירנות Sirens

בדיחות בתי חולים תמיד היו מרכיב חשוב בהיסטוריה של הטלוויזיה האמריקאית. סירנות מביאה עמה טוויסט קל והפעם במקום רופאים מדובר על פרמדיקים. מבוססת על סדרה בריטית, סירנות מספרת על קבוצה פרמדיקים משיקגו שצוחקים כל הדרך לעוד מקרה של אדם שעבר התקף לב. ג'וני (מייקל מוסלי, ) והאנק (קווין דניאלס, "משפחה מודרנית") הם חברים טובים שעובדים כפרמדיקים ושותפים לאמבולנס. הם חונכים פרמדיק טירון ומתלהב ששמו בראיין שהוא מהווה את הדמות הראשית בסדרה.

למרות שהסדרה נראית נועזת בתחילה היא די שמרנית בנוף של ימינו. סירנות מריצה בדיחות על נושאי ההצלה שלהם, מלא בדיחות על אנשים נזקקים, זקנים והומואים. ההומור הוא מאוד אמריקאי שלל בדיחות גזעניות, סיטואציות מביכות עוד דחקות בלתי נגמרות. הפרמדיקים הם ילדותיים, נרקסיסטים, מייצגים את הדור החדש של האמריקאי שלא מסוגל להתחייב ומתבגר ממש מאוחר. המקרים שהם מטפלים בהם ממש לא שגרתיים, גבר שמענג את עצמו באמצעות בקבוק זכוכית, פציעות מוזרות נרקומנים ועוד. כל סיטואציה גוררת אין סוף בדיחות ברמת פלוצים, ירידות ילדותיות ועוד גיחי גיחי.

הבדיחות עצמם די שגרתיות, סבירות ותו לא. בכל פרק יש שתיים שלוש סיטואציות מצחיקות במיוחד השאר סביר ומעלה גיחוך שניים.סירנות זו לא סדרה שתשאיר חותם על עולם הקומדיה או תפרוץ דרך. היא פשוט סדרה נחמדה, שפועלת לפי כל החוקים של הסדרות החדשות עם הדיבור המלוכלך.