הספר: המחר חלום ומציאות 2084, מאת: ניסים אשכנזי

בתמונה: הספר "המחר – חלום ומציאות 2084, ניסים אשכנזי

המחר חלום ומציאות 2084

הספר השלישי היוצא לאור בימים אלה "המחר חלום ומציאות 2084 ". עוסק בעתיד מדינת ישראל והעולם בעשרות השנים הבאות על פי התחושות הפנימיות והאישיות של המחבר איך האנושות תתנהל? מי ינהל את העולם? באמצעות סיפור אהבה בין סטיב ושילה בחללית הטסה למאדים.

האנושות 2020- 2084 עמוד 228

הכול קרה בשנת 2020 כאילו מישהו בא וחתך את רצף השנים בגרזן חד. כאילו בא מישהו ותקע טריז ברצף האירועים. קרע את התקופות לשניים עד 2020 ואחרי 2020. ושינה את תולדות האנושות.

כאילו מישהו בא ורוקן את כל האנרגיות השליליות שרבצו על האנושות. כאילו בא מישהו וטאטא את הלכלוך והשאיר רצפה נקייה. כאילו מישהו בא וטיהר את האוויר והשאיר אוויר צח. אף אחד בעולם לא יכול היה להצביע על הנקודה שבה הכול השתנה, ההנחה המקובלת בקבלה היהודית הוא שהיחס אל ישראל והיהודים השתנה לטובה ואז האנרגיות החיוביות של העם היהודי התפרשו על פני העולם.

פרשנים רבים ניסו לשוות לעניין אופי של עייפות החומר, אולי גילוי של אנרגיות חלופית המפחיתה את היכולת הכלכלית של מדינות ערב העשירות, אולי הסיכויים לגילוי פלנטות חדשות המתאימות להתיישבות אנושית. אולי היכולת הדלילה של ארגוני הטרור המוסלמים. אולי…. אולי….אולי… פרשנות ללא סוף.

את הספר ניתן להזמין ישירות

באמצעות טלפון 0507709591..

באמצעות מייל    nissimaz2@gmail.com

הספר ישלח ישירות למזמין

מחיר הספר 50 שח. כולל דמי משלוח.

ניסים אשכנזי
ניסים אשכנזי

על המחבר:

שמי ניסים אשכנזי נולדתי בשנת 1945. נפצעתי ביום האחרון לשרותי הצבאי, ניתן לומר בדקות האחרונות לפני השחרור.  ספור הפציעה הזוי.

מגיל צעיר האמנתי שאין אקראיות בדרכי החיים, קיימת "יד מכוונת" במעשיו וקורותיו של כל אדם באשר הוא אדם.

במשך השנים עבדתי למדתי וגידלתי משפחה ברעננה (ארבעה ילדים), התקדמתי בעבודה השלמתי לימודי תואר ראשון בסוציולוגיה ומדעי המדינה. תואר שני במנהל עסקים. בעבודה התקדמתי עד לתפקיד של סמנכ"ל כספים בתחום היי טק בחברת בת של קונצרן.

במשך חיי מגיל צעיר האמנתי בתחושות הרוחניות השוכנות בתוכי. בעבודתי עסקתי בתחום החומרי, ממון, דוחות כספיים, עסקאות מכירה וקניה ועוד.

אינני דתי על פי המקובל בחברה הישראלית אך קיימת בי אמונה חזקה בכוח עליון, בכוח המחשבה, בכוח ההשפעה על אנשים ואירועים ללא מילים.

הרעיון המרכזי המוביל בשלושת הספרים שכתבתי הוא שלום בין ישראל למדינות העולם, שלום בין כוחות האור והחושך, שלום עולמי. הרעיון משולב בספורים מעניינים כדי לעניין את הקורא.