הספר: בן הענן – ניסים אשכנזי

בתמונה: בן הענן – ניסים אשכנזי

בן הענן

הספר הראשון "בן הענן" יצא לאור בשנת 2002, סוג של אוטוביוגרפיה "משוגעת", מספר קוראים לא הסכימו עם הכתוב אך יש בה אמיתות פנימית מיוחדת.

הקדמה בספר בן הענן (קטע)

בספר זה אתם עומדים לקרוא על אירועים העשויים לערער את תפישותיכם לגבי המציאות. יתכן שכל המידע המובא בספר יהיה מנוגד לאמונות הדתיות ולערכי המדע המוכרים לכם. יהיו גם כאלה שיחשבו שאני הוזה דברים מלבי ויניחו את הספר על מדף ספרי המדע הבדיוני.

בשנות השבעים והשמונים של המאה העשרים הסתמנה התפכחות כלשהי מהאמונה העיוורת במדע. כיום, מדענים ממשיכים לטעון שתהליכי הטבע מתרחשים על פי חוקים ודפוסים ידועים מראש, על פי המכניקה הקלאסית או תורת הקוונטים. מאידך המידע הרב שמצטבר בנושאים העל טבעיים, מביא לא פעם במבוכה את המדענים והחוקרים. לדוגמה: במשך שנים טענו החוקרים שמהירות האור היא המהירות הגבוהה ביותר האפשרית. על פי התיאוריה של איינשטיין לא ניתן לעבור את מהירות האור. אולם כיום יש לא מעט הוכחות לכך שמהירות המחשבה גבוהה פי כמה ממהירות האור.

העולם שאנו חיים ופועלים בו הוא עולם נפלא וקסום. היקום שאנו מצויים בו רחב ידיים ומלא הוד. ברב המקרים, אנשים מתעלמים מהקסם של המציאות הזו ופונים לחיים אפורים וחסרי חן. את החיפוש ואת השאלות הם משאירים בדרך כלל לגיל מאוחר, אם בכלל.

מי אנחנו? מה אנחנו עושים פה בכדור הארץ? מה יעודנו ביקום רחב המימדים הזה? שאלות רבות מסוג זה ראוי שישאלו על ידי האנשים. הנשמה צמאה למענה אך רובנו מסתפקים בתשובות שטחיות שאינן עונות על הצורך העמוק במשמעות.

הסופר:

ניסים אשכנזי
ניסים אשכנזי

שמי ניסים אשכנזי נולדתי בשנת 1945. נפצעתי ביום האחרון לשרותי הצבאי, ניתן לומר בדקות האחרונות לפני השחרור.  ספור הפציעה הזוי.

מגיל צעיר האמנתי שאין אקראיות בדרכי החיים, קיימת "יד מכוונת" במעשיו וקורותיו של כל אדם באשר הוא אדם.

במשך השנים עבדתי למדתי וגידלתי משפחה ברעננה (ארבעה ילדים), התקדמתי בעבודה השלמתי לימודי תואר ראשון בסוציולוגיה ומדעי המדינה. תואר שני במנהל עסקים. בעבודה התקדמתי עד לתפקיד של סמנכ"ל כספים בתחום היי טק בחברת בת של קונצרן.

במשך חיי מגיל צעיר האמנתי בתחושות הרוחניות השוכנות בתוכי. בעבודתי עסקתי בתחום החומרי, ממון, דוחות כספיים, עסקאות מכירה וקניה ועוד.

אינני דתי על פי המקובל בחברה הישראלית אך קיימת בי אמונה חזקה בכוח עליון, בכוח המחשבה, בכוח ההשפעה על אנשים ואירועים ללא מילים.

הרעיון המרכזי המוביל בשלושת הספרים שכתבתי הוא שלום בין ישראל למדינות העולם, שלום בין כוחות האור והחושך, שלום עולמי. הרעיון משולב בספורים מעניינים כדי לעניין את הקורא.

את הספר ניתן להזמין ישירות

באמצעות טלפון 0507709591

באמצעות מייל    nissimaz2@gmail.com

הספר ישלח ישירות למזמין

מחיר הספר 35 שח. כולל דמי משלוח.