הספר: בין פנטזיה ומציאות, מאת: ניסים אשכנזי

בתמונה: בין פנטזיה ומציאות, ניסים אשכנזי

בין פנטזיה ומציאות

הספר השני "בין פנטזיה ומציאות" יצא לאור בשנת 2005  ספר מדע בדיוני המספר על רפאל ישראלי בן שבט עתיק יומין שיצא עם אהובתו בת אל להציל את האנושות מידי כוחות השחור.ספר בסגנון הסרט "קפטן אמריקה" מלחמה בקרקע ובשמי החלל, ואהבה כמובן לא נעדרה מהסיפור.

פרק ראשון התגלות מפעימה עמוד 40

הפניתי מבטי לאחור וכל זוועת הלילה קפצה עלי פתאום. היצור ישב מספר מטרים מאחורי והביט בי בסקרנות. לאור היום ראיתי בבירור את צורתו המזוויעה, את הפנים הגדולות, השיניים הענקיות, האוזניים הצמודות לראש, העיניים המפחידות, גדולות ומרוחקות אחת מהשנייה. רגליו ענקיות וקשה היה לספור את מספר אצבעותיו. דומה שהיו לו שבע או שמונה אצבעות גדולות, מחוברות אחת לשנייה בעור סחוסי, כמו רגלי צפרדע, גופו גדול ומסוקס, שחור כולו. לא יכולתי לומר אם זהו בגד כלשהו או עורו שלו. בישיבה הוא התנשא לגובה של כמטר וחצי. שיערתי שבעמידה גובהו יגיע קרוב לשלושה מטרים. לידו ראיתי שרידי נחש ענק. היצור אכל בשעת הלילה. האם שמר עלי?

היצור התרומם ועמד על רגליו, רומז לי לקום. ללא שהיות קפצתי ממקומי ונעמדתי על רגלי. היצור התחיל ללכת, ואני אחריו. כמו בלילה, הוא הלך ואני רצתי, לפחות עכשיו ראיתי לאן אני רץ.

את הספר ניתן להזמין ישירות

באמצעות טלפון 0507709591..

באמצעות מייל    nissimaz2@gmail.com

הספר ישלח ישירות למזמין

מחיר הספר 35 שח. כולל דמי משלוח.

על המחבר:

ניסים אשכנזי
ניסים אשכנזי

שמי ניסים אשכנזי נולדתי בשנת 1945. נפצעתי ביום האחרון לשרותי הצבאי, ניתן לומר בדקות האחרונות לפני השחרור.  ספור הפציעה הזוי.

מגיל צעיר האמנתי שאין אקראיות בדרכי החיים, קיימת "יד מכוונת" במעשיו וקורותיו של כל אדם באשר הוא אדם.

במשך השנים עבדתי למדתי וגידלתי משפחה ברעננה (ארבעה ילדים), התקדמתי בעבודה השלמתי לימודי תואר ראשון בסוציולוגיה ומדעי המדינה. תואר שני במנהל עסקים. בעבודה התקדמתי עד לתפקיד של סמנכ"ל כספים בתחום היי טק בחברת בת של קונצרן.

במשך חיי מגיל צעיר האמנתי בתחושות הרוחניות השוכנות בתוכי. בעבודתי עסקתי בתחום החומרי, ממון, דוחות כספיים, עסקאות מכירה וקניה ועוד.

אינני דתי על פי המקובל בחברה הישראלית אך קיימת בי אמונה חזקה בכוח עליון, בכוח המחשבה, בכוח ההשפעה על אנשים ואירועים ללא מילים.

הרעיון המרכזי המוביל בשלושת הספרים שכתבתי הוא שלום בין ישראל למדינות העולם, שלום בין כוחות האור והחושך, שלום עולמי. הרעיון משולב בספורים מעניינים כדי לעניין את הקורא.