ביקורת סדרה: באסקטס / Baskets

באסקטס היא סדרה קומית, פרי יוזמתו של הקומיקאי זאק גאליפנאקיס. היא עוסקת באדם' שכל רצונו הוא להיות ליצן, והמסע המפרך העצוב קומי כדי להגשים את שאיפת חייו. העצב שולט בקומדיה החדשה. הגיבור הראשי מוכה שוק על ירך פעם אחר פעם. הוא נאלץ לבצע פעלולים זולים כדי להתפרנס, נזרק מבית ספר לליצנים וחברתו הצרפתייה מתחתנת איתו רק כדי לקבל גרין קארד. לבסוף, הוא מוצא את עצמו כליצן ברודיאו, תפקיד די קטן ועלוב עם משכורת זעומה.

הבעיה העיקרית בקומדיה החדשה היא חוסר העקביות שלה. ישנם רגעים מצחיקים בעיקר בזכות לואי אנדרסון, שגונב את ההצגה כאימא מגודלת בלבוש טראנס. כל הופעה היא מופת של קומדיה וציניות, והוא אולי הסיבה היחידה שניתן לצפות בפרק אחד או שניים.  אולם צ'יפ, הכוכב הראשי, הוא לא דמות מעניינת מספיק. העובדה שהוא לא מספיק מוכשר ובשל כך לא מצליח להיות ליצן, היא לא סיבה מספיק טובה לעקוב אחר ניסיונותיו הנואשים להפוך לליצן. הדמות היא לעיתים כל כך לא נסבלת, שבמקום לרצות שהוא יקום ליום חדש ויכבוש את הבמה, אתה מעדיף ששור ינגח בו ולפחות יגאל את הסדרה.

שאר הדמויות קיימות כדי להראות לצופים עד כמה בור וחסר יכולות של שיפוט עצמי הוא צ'יפ. הם מצליחות לעשות עבודה לא רעה, ולכן קשה להתחבר ולאהוב דמות שיש לה כל כך הרבה מגרעות. הניסיונות שלו לכבוש את הבמה לא יוצרות סימפטיה מיוחדת, בעיקר משום שהוא לא באמת מוכשר, אלא בעל כושר התמדה ובעיקר בורות.

באסקסטס היא סדרה בעלת בסיס קומי טוב, ואחד מיוצריה הוא הקומיקאי לואי סי. קיי. למרות הכוונות הטובות והרגעים המוצלחים, הדמות הראשית שעליה נסובה הסדרה היא פשוט לא מספיק עמוקה ומעניינת כדי להיקשר רגשית ולעבור עם צ'יפ את מסע חייו כדי להפוך להיות ליצן.